Make a wish!

Ми переконані, що мріяти потрібно безперестанку – за сніданком та після вечері, за кермом та у літаку, під час прогулянки та протягом складного робочого тижня. Мрії, як відомо, мають властивість здійснюватись, і чим точніше та яскравіше ви бажаєте, тим більше шансів маєте на відгук.

Це літо є  особливим, адже ми стали свідками унікального явища – коридор місячних затемнень, одне з яких – найдовше за останні 100 років. Кажуть, що саме у цей період слід починати все з самого початку, слід направляти свої думки лише на позитивне і відкинути будь-які сумніви та переживання. Саме зараз слід просити у всесвіту все, про що так давно мріяв.
Цього літа ми поклали початок продажу наших довгоочікуваних браслетів «make a wish», що були створений аби творити дива. Цей браслет – ідеальний спосіб зібрати свої мрійливі думки та націлити їх у всесвіт, сформулювати та зафіксувати на своєму зап‘ясті найпотаємніші свої бажання, побачити їх та відчути. Ми хочемо, щоб ви занотували їх прямо на нашій листівці, аби доля почула вас ще краще.
Проте обіцяйте, що будете обережними та чесними зі своїми бажаннями.
Адже ми знаемо напевне, що все здійсниться!