Guzema Fine Jewelry на сторінках Harper’s Bazaar

Guzema Fine Jewelry на сторінках ELLE.

HEALTHY AND BEAUTIFUL

Ми переконані, що краса йде з середини – з душі та нашого тіла. Колекція «Healthy and Beautiful», що створена нами за підтримки goodwine – про здоровий спосіб життя, символом якого для нас стали 5 продуктів – гранат, спаржа, авокадо, лохина та артишок. Кожин з них містить безліч вітамінів та має вкрай корисні для нашого організму властивості. Ми впевнено розділяємо істину – «Ми є те, що ми їмо».

(більше…)

А у нас дещо зовсім нове і неймовірно красиве для вас! “Play with me”

Готові погратись? Ми точно знаємо, що Ви це любите не менше за прикраси. Так чому б не об’єднати дві ваші пристрасті в одну? Жодних аргументів проте, тому зустрічайте «Play with me»!

(більше…)

“Special women” project by Guzema Fine Jewelry

Это проект про женщин, их сильные и слабые стороны, про красоту их тела и души, про любовь и принятие самих себя. Он о мамах и дочерях, о безусловной любви и семейных ценностях и о том, как сильно мы можем отдаваться своим близким, своей мечте или работе над самой собой.

(більше…)

You are a sunshine!

Що вас надихає? Нас – сонячне проміння та ваша посмішка, що гріє майже так само. Нас надихають усілякі дрібниці, що роблять цей світ прекраснішим, яскравішим та, здається, довершеним.

(більше…)

Travel кейс

Межі нашої свідомості прямо пропорційні кількості країн, які ми відвідуємо протягом нашого життя. Це те, що надихає та мотивує, змушує ставити великі цілі та рухатись в їхньому напрямку. Ми обожнюємо, коли ви приходите до нас та розповідаєте про свої неймовірні пригоди, що трапились у різних куточках світу. Тому вирішили, що частинка Guzema Jewelry має подорожувати разом із вами.
Протягом останніх шести місяців ми розробляли та реалізовували нашу (сподіваємось, і вашу) мрію, travel кейс для прикрас, аби возити їх з собою було зручно та безпечно.

(більше…)

Make a wish!

Ми переконані, що мріяти потрібно безперестанку – за сніданком та після вечері, за кермом та у літаку, під час прогулянки та протягом складного робочого тижня. Мрії, як відомо, мають властивість здійснюватись, і чим точніше та яскравіше ви бажаєте, тим більше шансів маєте на відгук. (більше…)

Интервью с Валерией Гуземой для PrimaVera beauty book

Валерия Гузема,

Основатель Guzema Fine Jewelry, журналист, продюсер, стилист

@valeriya_

@guzema_jewelry

Интервью: Юлия Козда

Фото: со съёмок кампейна капсульной коллекции Guzema Fine Jewelry 

Для: PrimaVera beauty book summer 2018

(більше…)

Guzema Fine Jewelry на обложке Elle. Героиня номера — Элла Кандыба.